Kaya Cam Balkon Sistemleri - Hoşgeldiniz
+90 543 517 08 12
WhatsApp
emre@ucuzacambalkon.com
E-Mail
7/24 Saat
Çalışma Saatleri
Ücretsiz Keşif

Hakkımızda

Ucuza Cam Balkon

Kaya Cam Balkon, Sektöründe 2008 yıllından günümüze 12 yılı aşkın deneyimiyle öncü firmalar arasına girmiş bir firmadır.

Kalite politikamız ve güvenilirlik ilkemiz yıllardır değişmeyen prensiplerimiz arasındadır. Kaya Cam Balkon, siz değerli müşterilerine daima uygun fiyat ve ürün tedariği garantisi vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Bizlere uzun yıllar desteğini esirgemeyen siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz,

Vizyon

“Hedefimiz, tüm çalışanlarımızla sektörde organizatör ve liderlik konumuna erişmek.

Ticari Liderlik;

Tüketicilerimiz ve müşterilerimiz için daima uygun fiyat ve ürün tedariği sağlayarak bu alandaki yerimizi sağlamlaştırmak.

Ürün Tedariği;
Özellikle ürün devamlılığı ve müşteri sorumluluğu çerçevesinde, en düşük fiyat ve en yüksek kalite prensibiyle tüm taleplere beklenilenin üstünde cevap vermek..”

Misyon

“İş Planı ve Operasyonellik;
Sektörümüzdeki yeniliklerin ve iyileşmelerin sürekli olarak olumlu bir çizgide artırımını sağlayacak yenilikçi ve değişimci kültürü bünyemize entegre etmek.

İş Sürekliliği;
Değişmez misyonumuz, sektörümüzdeki süreklilik ve canlılığın uzun vadede sürdürülebilir olmasını sağlamak ve tüm müşterilerimize bu bilincin rahatlığını ve huzurunu vermek…”

Kaya Cam Balkon

Kurulduğumuz günden beri binlerce ürün teslimatı ile gücümüze güç katarak ilerlemeye devam ediyoruz.

0+
Mutlu Müşteri
0
Proje Teslimi
0
Partner Çalışma
0
Yıllık Tecrübe