Kaya Cam Balkon Sistemleri - Hoşgeldiniz
+90 543 517 08 12
WhatsApp
emre@ucuzacambalkon.com
E-Mail
7/24 Saat
Çalışma Saatleri
Ücretsiz Keşif

Otomatik Pergole

Bağcılar Otomatik Pergole İmalatı

Otomatik Pergole

Kaya Cam Balkon

Alüminyum profiller üzerine koyulan özel dokuma ithal yanmaz kumaşı sayesinde kışın sizleri soğuktan ve yağmurdan korumaktadır. Yazın ise bu sistem kullanımı olarak güneş ışığı geçirmeyen özel filmleri sayesinde gölgelik olarak da kullanılmaktadır.

Otomatik Pergola nedir sorusunun cevabını sizlere aktarabilmek için öncelikle otomatik pergolanın birkaç özelliğinden bahsetmemiz gerekmektedir.

Otomatik Pergola denince ülkemizdeki sayılı imalat ve montaj işini yapan firmalar arasında yerimizi aldık. Uzun yıllardır bu işte çalışan deneyimli teknik ekibimizle sizlere en fonksiyonel ürünleri sunmaya devam ediyoruz.

Otomatik Pergola Sistemleri

Otomatik tente diğer adıyla ışıklı tente ya da motorlu tentedir. Alüminyum profiller üzerine koyulan özel dokuma ithal yanmaz kumaşı sayesinde kışın sizleri soğuktan ve yağmurdan korumaktadır. Yazın ise bu sistem kullanımı olarak güneş ışığı geçirmeyen özel filmleri sayesinde gölgelik olarak da kullanılmaktadır.

Otomatik Pergola sistemlerinin birden fazla kullanım amacı bulunmaktadır. Bu sistemlerin etrafını dilerseniz sürme cam, katlanır cam ya da giyotin cam ile çevreleyerek kış bahçesi olarak da kullanabilirsiniz. 

Kullanım alanlarına bakılarak balkona tente, teras tentesi ya da bahçe tentesi olarak da adlandırabiliriz. 

Cafe, restoran ve benzeri yerlerde sıklıkla karşımıza çıkan otomatik pergola hizmeti şık görünümüyle de ilgileri üzerine çekmeyi başararak tercih sebebi olmaktadır. Kullanımı kolay bu sistemlerde özel motoru sayesinde kumanda ile kontrol edilebilmekte olup zahmetsiz açılıp kapanmaktadır.

Eğer sizler bahçenize terasınıza ya da bahçenize tente yaptırarak yazın ve kışın keyfini sürebilirsiniz.

Otomatik Pergola kullanım alanları nelerdir ?

Otomatik Pergolanın kullanım alanlarında genel olarak cafe restoran gibi işletmeler yer alırken konut içinde de bahçe, teras, veranda ya da balkonda kullanılabilmektedir. Ölçüye göre özel üretilen bu sistemler fiyat performans ürünü olarak son kullanıcının karşısına çıkmaktadır.

En büyük özelliği ise bu sistemler kış bahçesi konseptine fazlasıyla uyum sağlamaktadır. Dilerseniz cafe, restoran vs. gibi işletmenizde alanın büyüklüğüne göre giyotin cam kullanarak kapatabilir, dilerseniz sürme cam ya da katlanır cam ya da şeffaf branda uygulamasıyla çevresini kapatabilirsiniz.

Özel izolasyonu yapılarak bu alan içinde ısı yalıtımı oldukça yüksek bir şekilde sağlanmaktadır. İstendiği zaman açılır kapanır tente ile bu alanı havalandırabilirsiniz. Bu sistemlerin sessiz ve hızlı oluşu ayrıca bir olumlu etki yaratmaktadır.  Konutlarda ise bu sistemler yine aynı şekilde giyotin cam, sürme cam, şeffaf branda ya da katlanır cam ile fonksiyonel çözümler üretilebilmektedir.

Uygun fiyata mimari çözümler üretiyoruz. 

Otomatik Pergole İmalatı

En uygun fiyat seçenekleri ile Otomatik Pergole siparişi vermek için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzman personelimiz en kısa sürede siz dönüş yapacaktır.

    İletişim Bilgileri