Kaya Cam Balkon Sistemleri - Hoşgeldiniz
+90 543 517 08 12
WhatsApp
emre@ucuzacambalkon.com
E-Mail
7/24 Saat
Çalışma Saatleri
Ücretsiz Keşif

Giyotin Cam

Bağcılar Giyotin Cam Sistemleri İmalatı

Giyotin Cam

Kaya Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri denilince birçok farklı model kataloğumuzda yer almaktadır. Model tercihi yapılırken sadece zevke göre değil mekanınıza göre seçim yapılmalıdır. 

Bağcılar Giyotin Cam firması olarak model secimi yapılırken en önemli etken cam balkonun yapılacağı alanın uzunluk ölçüsüdür. Alan ne kadar uygun olursa giyotin cam sistemleri o kadar uygun çalışmaktadır. 

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Cam balkon bulunduğu ortama estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar. Giyotin Cam sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur. Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar. Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

Malzeme Kalitesi

Giyotin Cam üretiminde kullanılan malzemeler sonuca direkt etki eden unsurlardır. Bu unsurlara sırası ile birlikte göz atalım.

  1. Tasarım: Katlanır cam sisteminin doğru tasarlanmış olması oldukça önemlidir. Sistemin kolayca çalışabilmesi iyi bir arge gerektirir. Tüm elementlerin birbiri ile uyumlu çalışması kullanım konforunu arttıracaktır.
  2. Alüminyum profiller: Alüminyum profiller %95 saflıkta ve en az 2 mm et kalınlığında olmalıdır. Uzun yıllar sorunsuz kullanım için bu şarttır.
  3. Tekerlekler: Tekerleklerin milleri çelik olmalıdır. Rulman bilyeleri de çelik olmalıdır. Düzenli olarak yağ sökücü spreyler ile yapılacak bakım ile bu tekerlekleri yıllarca kullanabilirsiniz.
  4. Cam: Doğru ısıda ve basınçta temperlenmiş camlar hem yeterli esneklikte hem de yeterli sertlikte olacaktır. Temper işlemi ve cam kalitesi kaliteli bir ürünün vazgeçilmez unsurlarıdır.
  5. Aksesuarlar: PVC aksesuarlar birbiri ile sürekli temas halindedir ve aşınmaya fazlaca maruz kalırlar. Kaliteli ham maddeler ile üretilen PVC aksesuarlar çok daha dayanıklı olacaktır.
  6. Damlalık: Damlalık alttaki kasa profilinin iç kısmında bulunan küçük bir havuzdur. Damlalık sayesinde ürünlerde su sızmalarına karşı çift emniyet sağlanmış olur.
  7. Cam fitilleri: Cam fitillerinde çift taraflı 1000’lik kıl fitil çekilmiş alüminyum contalar kullanılmalıdır. Bu sayede hava ve su sızıntısı ihtimali oldukça düşecektir.
  8. Üretim tesisi: Üretim tesisi ürünleri çizmeyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Kesim ve freze makinelerinin ayarları tam olmalıdır. Üretim sonrası bekleme parkuru doğru yapılandırılmalıdır.

Giyotin Cam İmalatı

En uygun fiyat seçenekleri ile Giyotin Cam Sistemi siparişi vermek için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Uzman personelimiz en kısa sürede siz dönüş yapacaktır.

    İletişim Bilgileri